Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
29 2
5 10
20 24
25 27 29 30
2 4 5

 

Gegužės 21 d. 16.10 val. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro vado sprendimu baigta dviejų An-2 pilotų paieškos operacija virš vandens. Dėl povandeninių darbų eigos bus sprendžiama artimiausiu metu.

 
 Pagerbtas prieš septynerius metus Afganistane žuvusio srž. Arūno Jarmalavičiaus atminimas
img

Ketvirtadienį, gegužės 21 d. Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalione Alytuje pagerbtas prieš septynerius metus Afganistane žuvusio Lietuvos kariuomenės seržanto Arūno Jarmalavičiaus atminimas.

null
 Papildomai apžiūrėjus nuskendusį lėktuvą An-2 viduje, galimai, aptiktas vieno iš pilotų kūnas
img

Gegužės 21 d. naktį nuodugniai iš išorės apžiūrėjus jūros dugne esantį orlaivį An-2, aptiktas galimai vieno iš pilotų kūnas. Operacijai panaudota Karinių jūrų pajėgų priešmininio laivo „Kuršis“ ir Klaipėdos universiteto povandeninių objektų apžvalgos video įranga.

 

Nauja vaizdo medžiaga iš laivo šiandien buvo pristatyta į Karinių jūrų pajėgų štabą Klaipėdoje, kur buvo peržiūrėta kartu su pilotų artimaisiais.

null
 Krašto apsaugos ministras J. Olekas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl ikiteisminio tyrimo inicijavimo

Gegužės 20 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą pradėti ikiteisminį tyrimą dėl dingusio orlaivio AN-2 ir jo įgulos paieškos ir gelbėjimo operacijos vykdymo.

null
 Toliau vyksta dingusių orlaivio An-2 pilotų paieška
img

Gegužės 20 d. Baltijos jūroje tęsiama dingusių orlaivio An-2 pilotų paieškos operacija. Karinių jūrų pajėgų priešmininis laivas „Kuršis“ (M54) ir paieškos ir gelbėjimo laivas „Šakiai“ paieškos operacijoje dalyvavo visą naktį (iš gegužės 19 į gegužės 20d.) ir iki šiol vykdo paiešką. Naktį 22.20-00.30 val. paiešką taip pat vykdė Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis. Ryte 07.40-10.00 val. paieškos rajonuose dirbo Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Mi-8.

null
 Toliau tęsiama paieškos operacija ir ieškoma dingusių orlaivio An-2 pilotų
img

Gegužės 20 d. Baltijos jūroje tęsiama dingusių orlaivio An-2 pilotų paieškos operacija. Šiuo metu Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų laivas „ Kuršis“ tęsia povandeninių darbų operaciją, atliekant vakar rasto orlaivio An -2 apžiūrą povandeniniu robotu, siekiant iš išorės apžiūrėti lėktuvo vidų. Prie povandeninės lėktuvo apžiūros darbų šiandien prisidės ir Klaipėdos universiteto specialistai su universitetui priklausančia įranga.

null
 Ministras: „Svarbiausia yra pasimokyti, kad ateityje efektyviau galėtume padėti tokių nelaimių atveju“
img

Gegužės 20 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas lankėsi Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų štabe, kur įvertino An-2 orlaivio ir jo įgulos paieškos operacijos rezultatus ir bendravo su dingusio orlaivio An-2 pilotų artimaisiais. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos kariuomenės, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Susisiekimo ministerijos, Palangos skrydžių valdymo centro atstovai.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas asmenuaptarnavimas@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media