Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 2 4
7 8 9 10 12
14 18
26
29 2

 

Stiprinant NATO sutartas atgrasymo priemones Baltijos regione bendroms pratyboms ir mokymams į Lietuvą atvyko per 200 Vokietijos karių. Jie kartu su Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų daliniais dalyvaus bendrose pratybose. Vokiečiai kartu atsigabena ir įvairios karinės technikos.

 

Balandžio 21 d. Vilniaus oro uoste nusileido 180 Vokietijos karių, dar 40 atvyko praėjusios savaitės pabaigoje. Į Lietuvą Vokietijos kariai atvyko iš 292-ojo jėgerių bataliono, dislokuoto Donaueschingene.

 
 Tarptautinėse pratybose „Ugninis griausmas“ vyks svečių ir žiniasklaidos diena
img

Balandžio 22 dieną Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje vyks tarptautinių artilerijos pratybų „Ugninis griausmas 2015“ svečių ir žiniasklaidos diena.

 

Renginyje dalyvaus krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas, Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Almantas Leika, kitų Lietuvos kariuomenės padalinių vadovybė.

null
 Lietuvos karo akademijos profesorei – tarptautinis pripažinimas
img

Balandžio 16 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Vadybos katedros profesorei ir žurnalo „Journal of Security and Sustainability Issues“ atsakingajai redaktorei dr. Manuelai Tvaronavičienei buvo suteiktas Latvijos Daugpilio universiteto garbės daktaro vardas ir iškilmingai įteiktas tai patvirtinantis diplomas.

null
 Jurbarke pradėjo veikti Karo prievolės ir komplektavimo poskyris
img

Balandžio 21 d. Jurbarke veiklą pradėjo naujai įsteigtas Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės štabo Regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Karo prievolės ir komplektavimo poskyris.

 

Naujai įsteigtas kariuomenės komplektavimo padalinys administruos Jurbarko, Šakių ir Raseinių rajonų savivaldybėse gyvenančius karo prievolininkus. Poskyriui vadovaus vyresnysis seržantas Andrius Jovaišas.

null
 J. Olekas Kijeve patvirtino Lietuvos pasirengimą didinti paramą Ukrainos saugumo ir gynybos reformoms
img

2015.04.20. Kijevas. Kijeve su oficialiu vizitu viešintis Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pabrėžė Lietuvos pasirengimą didinti praktinę paramą Ukrainos reformoms saugumo ir gynybos srityje.

null
 NATO valstybių ir šalių partnerių karinės oro pajėgos treniruosis Baltijos šalių erdvėje
img

Balandžio 21-22 d. Baltijos šalių oro erdvėje vyks dvidešimtoji NATO karinių oro pajėgumų treniruotė (angl. BRTE XX). Šįkart pagrindinė treniruotės priimanti šalis - Latvija. Dvi dienas truksiančiuose mokymuose dalyvaus Karinių oro pajėgų atstovai iš dešimties NATO valstybių ir dviejų šalių partnerių.

null
 Krašto apsaugos ministerija skelbia pasirengimo ekstremalioms situacijoms iliustracijų konkursą
img

Krašto apsaugos ministerija, norėdama plačiau, vaizdingiau ir patraukliau informuoti Lietuvos piliečius apie tai, kaip elgtis ekstremaliomis aplinkybėmis ar iškilus realiai grėsmei, skelbia pasirengimo ekstremalioms situacijoms ir karo metui tema iliustracijų konkursą.

 

Konkurse kviečiami dalyvauti dailininkai (taip pat ir karikatūristai, animatoriai), dailę studijuojantys studentai, iliustracijų kūrimo ir panašios patirties turintys asmenys ir sukurti iliustracijų apie tai, kaip piliečiams elgtis ekstremalių situacijų metu

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas asmenuaptarnavimas@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media