Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
12 13 15 17
21 23 24
26 29 30 31

 

 

Spalio 3 d. Ispanijoje, Italijoje ir Portugalijoje prasidėjusiose, didžiausiose nuo 2002 metų NATO pratybose „Trident Juncture 2015“ (liet. „Trišakė jungtis 2015”), Baltijos bataliono sudėtyje nuo spalio vidurio dalyvaus ir Lietuvos kariai. Lietuvos kariuomenė į šias pratybas siunčia apie 200 karių su beveik 50 vienetų karinės technikos.

 
 Moksleiviai dalyvaus krašto apsaugos dienos renginiuose
img

Spalio 7 d. minint Krašto apsaugos dieną, spalio 5–9 dienomis Lietuvos kariuomenės įgulose yra organizuojami Krašto apsaugos dienos renginiai. Jų metu vyresniųjų klasių moksleiviai bus supažindinami su kariuomene, galimais karo tarnybos būdais, skatinamas jų patriotiškumas.

 

null
 Akredituotas naujasis Kanados gynybos atašė
img

Spalio 6 d. akredituotas naujasis Kanados gynybos atašė Lietuvai pulkininkas Pascal Demers. Jį pasveikino Krašto apsaugos ministerijos Euroatlantinio bendradarbiavimo departamento direktorius Saulius Gasiūnas ir Kanados laikinoji reikalų patikėtinė Jeanette Stovel, Lietuvos krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės atstovai.

 

Ceremonija vyko Krašto apsaugos ministerijos Juodojoje salėje.

 

Kanados gynybos atašė Lietuvai reziduoja Varšuvoje (Lenkija). Jis taip pat yra akredituotas Lenkijai, Čekijai, Estijai, Latvijai ir Slovakijai.

 

null
 Krašto apsaugos ministras su Švedijos parlamentarais aptarė regioninio saugumo klausimus
img

Spalio 5 d. Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, susitikęs su atvykusiais Švedijos parlamentarais, aptarė regioninio saugumo ir gynybos politikos klausimus ir akcentavo, kad svarbu stiprinti Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimą per bendras karines pratybas.

null
 Akredituojamas naujasis Kanados gynybos atašė
img

Spalio 6 d. naujai paskirto Kanados gynybos atašė Lietuvai pulkininko Pascal Demers akreditacijos ceremonija vyks Krašto apsaugos ministerijoje.

 

Ceremonijoje dalyvaus Kanados laikinoji reikalų patikėtinė Jeanette Stovel, Lietuvos krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės atstovai.

 

Kanados gynybos atašė Lietuvai reziduoja Varšuvoje (Lenkija). Jis taip pat yra akredituotas Lenkijai, Čekijai, Estijai, Latvijai ir Slovakijai.

null
 Reagavimo į orlaivius ir laivus prie Baltijos valstybių sienų duomenys. 2015 rugsėjo 28 – spalio 4d.
img

Rugsėjo 28 - spalio 4 dienomis Baltijos valstybėse budintys NATO naikintuvai nebuvo keliami reaguoti į orlaivių priartėjimus prie Baltijos valstybių sienų.

 

null
 Lietuva dalyvaus NATO kontržvalgybos centro veikloje
img

Lietuva dalyvaus naujai steigiamo NATO kontržvalgybos kompetencijų centro (angl. NATO Counter Intelligence Centre of Excellence) veikloje. Lenkijos mieste Krokuvoje veiksiančiame centre tarnaus ir Lietuvos karininkas.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media