Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 2 4
7 8 9 10 12
14 18
26
29 2

 

2015.04.20. Kijevas. Kijeve su oficialiu vizitu viešintis Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pabrėžė Lietuvos pasirengimą didinti praktinę paramą Ukrainos reformoms saugumo ir gynybos srityje.

 
 Tarptautinėse pratybose „Ugninis griausmas“ vyks svečių ir žiniasklaidos diena
img

Balandžio 22 dieną Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje vyks tarptautinių artilerijos pratybų „Ugninis griausmas 2015“ svečių ir žiniasklaidos diena.

 

Renginyje dalyvaus krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas, Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Almantas Leika, kitų Lietuvos kariuomenės padalinių vadovybė.

null
 Lietuvos karo akademijos profesorei – tarptautinis pripažinimas
img

Balandžio 16 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Vadybos katedros profesorei ir žurnalo „Journal of Security and Sustainability Issues“ atsakingajai redaktorei dr. Manuelai Tvaronavičienei buvo suteiktas Latvijos Daugpilio universiteto garbės daktaro vardas ir iškilmingai įteiktas tai patvirtinantis diplomas.

null
 Jurbarke pradėjo veikti Karo prievolės ir komplektavimo poskyris
img

Balandžio 21 d. Jurbarke veiklą pradėjo naujai įsteigtas Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės štabo Regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Karo prievolės ir komplektavimo poskyris.

 

Naujai įsteigtas kariuomenės komplektavimo padalinys administruos Jurbarko, Šakių ir Raseinių rajonų savivaldybėse gyvenančius karo prievolininkus. Poskyriui vadovaus vyresnysis seržantas Andrius Jovaišas.

null
 NATO valstybių ir šalių partnerių karinės oro pajėgos treniruosis Baltijos šalių erdvėje
img

Balandžio 21-22 d. Baltijos šalių oro erdvėje vyks dvidešimtoji NATO karinių oro pajėgumų treniruotė (angl. BRTE XX). Šįkart pagrindinė treniruotės priimanti šalis - Latvija. Dvi dienas truksiančiuose mokymuose dalyvaus Karinių oro pajėgų atstovai iš dešimties NATO valstybių ir dviejų šalių partnerių.

null
 Krašto apsaugos ministerija skelbia pasirengimo ekstremalioms situacijoms iliustracijų konkursą
img

Krašto apsaugos ministerija, norėdama plačiau, vaizdingiau ir patraukliau informuoti Lietuvos piliečius apie tai, kaip elgtis ekstremaliomis aplinkybėmis ar iškilus realiai grėsmei, skelbia pasirengimo ekstremalioms situacijoms ir karo metui tema iliustracijų konkursą.

 

Konkurse kviečiami dalyvauti dailininkai (taip pat ir karikatūristai, animatoriai), dailę studijuojantys studentai, iliustracijų kūrimo ir panašios patirties turintys asmenys ir sukurti iliustracijų apie tai, kaip piliečiams elgtis ekstremalių situacijų metu

null
 J.Olekas:'' Būtina gilinti NATO ir Ukrainos bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityje''
img

Dalyvaudamas NATO savaitės Ukrainoje atidarymo renginyje Ukrainos nacionaliniame gynybos universitete, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pabrėžė, kad Rusijos karas Ukrainoje tapo perspėjimo signalu visai Europa ir NATO.

 

„Viena svarbiausių Ukrainos pamokų Europai ir visai NATO yra tai, kad Europos saugumas ir ateitis neįmanoma be saugios ir klestinčios Ukrianos ir dėl to būtina gilinti NATO ir Ukrainos bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityje“, – sakė J. Olekas atidarymo renginyje.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas asmenuaptarnavimas@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media