Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
29 30 31
3 5 6 9
10 13 15 16
24 25 27 28
2 6 7

 

Fotogalerija (Facebook)

Krašto apsaugos ministro kalba

Lietuvos kariuomenės vado kalba

Vaizdo medžiaga (aut. - srž. sp. Lukas Kalvaitis)

 

Lapkričio 23 d. minint Lietuvos kariuomenės dieną, Vilniuje, Katedros aikštėje, vyko iškilminga karių rikiuotė, taip pat karių paradas Gedimino prospektu iki Nepriklausomybės aikštės. Iškilmingas renginys Vilniuje vainikavo Lietuvos kariuomenės dienos proga šalies miestuose vykusius įvairius renginius.

 

 

 
 Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitiks su Ukrainos gynybos ministru
img

Lapkričio 24 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas kartu su Lietuvos Respublikos Prezidentės delegacija lankysis Ukrainoje. Ministras dalyvaus Lietuvos-Ukrainos prezidentų taryboje ir susitiks su Ukrainos gynybos ministru generolu pulkininku Stepanu Poltoraku (Stepan Poltorak).

 

Ministrai susitikimo metu aptars saugumo situaciją Ukrainoje, galimą Lietuvos paramą stiprinant Ukrainos ginkluotąsias pajėgas, bendradarbiavimą Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados LITPOLUKRBRIG formatu.

 

null
 Krašto apsaugos ministo J. Oleko sveikinimas Kariuomenės dienos proga
img

Lietuvos kariuomenė drauge su Lietuvos žmonėmis dramatiškiausiais mūsų istorijos laikotarpiais garbingai kovojo už valstybės ir tautos išlikimą.

 

Minėdami Lietuvos kariuomenės atkūrimo 96-ąsias metines vėl susiduriame su saugumo situacija, kuri mus įpareigoja stiprinti šalies gynybinę galią.

null
 Kariuomenės dienos proga apdovanoti „Lietuvos karžygiai“
img

Lapkričio 21 d., Kariuomenės dienos proga, Vilniuje tradiciškai buvo rengiama Lietuvos kariuomenės apdovanojimų „Lietuvos karžygys“ ceremonija. Iškilmingame renginyje Vilniaus įgulos karininkų ramovėje buvo pagerbti ir apdovanoti kariai ir civiliai, savo kilniais poelgiais ir pasiaukojančia tarnyba garsinę Tėvynę ir kariuomenę, rodę tarnystės visuomenei pavyzdį.

null
 Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas Karo akademijoje
img

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos bendruomenė lapkričio 20 d. minėjo Lietuvos kariuomenės dieną ir kariuomenės 96-ąsias atkūrimo metines. Kariams, kariūnams ir Akademijos darbuotojams susirinkus aikštėje vyko iškilminga šventinė rikiuotė.

null
 Kariuomenės dienos proga bus įteikti „Lietuvos karžygio“ apdovanojimai
img

Lapkričio 21 d., 18 val., Vilniaus karininkų ramovėje vyks tradicinė Lietuvos kariuomenės konkurso „Lietuvos karžygys“ apdovanojimo ceremonija. Jos metu Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas pagerbs karius ar civilius darbuotojus, kurie savo kilniais poelgiais ir pasiaukojančia tarnyba garsino Tėvynę ir kariuomenę, parodė tarnystės visuomenei pavyzdį.

null
 Lietuvoje lankysis JAV Sausumos pajėgų Europoje vadas
img

 

Lapkričio 23–24 d. Lietuvoje lankysis ir Lietuvos kariuomenės dienos renginiuose dalyvaus JAV sausumos pajėgų vadas generolas leitenantas Benas Hodgesas (Ben Hodges). Į Lietuvą JAV kariuomenės atstovas atvyko Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vado kvietimu.

 

 

 

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas asmenuaptarnavimas@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media