Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
7
11
17 18 20
23 25 26 28
29 2 3 5 6

 

 

Vasario 10–11 d. Briuselyje (Belgija) krašto apsaugos ministras Juozas Olekas dalyvaus NATO gynybos ministrų susitikime.  Šis ministrų susitikimas – vienas iš svarbiausių pasirengimo NATO vadovų susitikimui Varšuvoje etapų, kuriame tikimasi sutarti dėl konkrečių veiksmų, siekiant įgyvendinti ilgalaikę Aljanso adaptaciją. Reaguodama į blogėjančią saugumo situaciją Baltijos regione bei didėjančią terorizmo grėsmę Aljanso pietuose, NATO peržiūri atgrasymo ir gynybos laikyseną, kad gebėtų efektyviai atsakyti į skirtingus saugumo iššūkius.

 
 Ministras J. Olekas susitiko su Lietuvoje reziduojančiais užsienio šalių gynybos atašė
img

Vasario 9 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitikęs su Lietuvoje reziduojančiais užsienio šalių gynybos atašė aptarė pagrindinius saugumo iššūkius, Lietuvos gynybos plėtros planus.

null
 Reagavimo į orlaivius ir laivus prie Baltijos valstybių sienų duomenys. 2016 02 01–2016 02 07
img

Per laikotarpį nuo š. m. vasario 1 d. iki vasario 7 d. Baltijos valstybėse budintys NATO naikintuvai nekilo atpažinti ir lydėti Rusijos ar kitų šalių orlaivių.

null
 Į NATO misiją Afganistane išvyksta Lietuvos kariuomenės ryšių ir informacinių sistemų karininkas

Nuo vasario 6 d. į NATO misiją Afganistane „Tvirta parama“ (angl. Resolute Support) išvyksta ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono struktūroje esančio Perdislokuojamojo ryšių ir informacinių sistemų modulio (PRISM) karininkas. Lietuvos karininkas misijos metu užtikrins NATO stacionarių ir mobilių informacinių technologijų paslaugų teikimą NATO ir koalicijos partnerių pajėgoms, dalyvaujančioms operacijoje „Tvirta parama“.

null
 Bazinį kario kursą Mokomajame pulke baigę 257 šauktiniai tarnybą tęs priskirtuose kariuomenės daliniuose
img

Vasario 5 d. bazinį kario kursą Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje baigę 257 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai išvyko iš pulko ir likusius tarnybos mėnesius jie tarnaus priskirtuose daliniuose – Karinių jūrų pajėgų Apsaugos kuopoje Palangoje, Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalione Radviliškyje ir Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje.

null
 Tarptautinėje parodoje – naujausios žinios apie studijas Lietuvos karo akademijoje
img

Karolis Jančevskis iš Valkininkų prisipažįsta, kad jau seniai pradėjo galvoti apie studijas Karo akademijoje: „Esu vienuoliktokas, bet domiuosi jau dabar – iš anksto, nes žinau, kad stojant į Lietuvos karo akademiją visų pirma turėsiu išlaikyti profesinio tinkamumo testą, kuriam taip pat reikės pasiruošti. Anksčiau dar daug ko apie studijas nežinojau, bet apsilankęs prie Lietuvos kariuomenės stendo šioje parodoje gavau pakankamai daug informacijos ir tapo aiškiau, – pasakoja vaikinas. – „Dabar tik lieka siekti užsibrėžto tikslo iki galo.“

 

null
 Lietuva didina indėlį į karines operacijas Afrikoje ir Viduržemio jūroje
img

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas vasario 4-5 dienomis Amsterdame (Nyderlandai) dalyvavo Europos Sąjungos (ES) gynybos ministrų susitikime, kuriame ministrai aptarė ES veiksmus Viduržemio jūroje ir Afrikoje, siekiant spręsti Europai kylančius migracijos ir terorizmo iššūkius.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media