Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
6
13
18
21 26
29 2

Premijos

Premijos už pavyzdingą tarnybą, švenčių progomis, už ypatingą pasižymėjimą tarnyboje

 

  • Privalomosios pradinės karo tarnybos kariams gali būti mokamos premijos už pavyzdingą tarnybą (1 BSI dydžio; šiuo metu 130 Lt).

  • Profesinės karo tarnybos kariams, nepriekaištingai atliekantiems tarnybines pareigas, gali būti du kartus per metus (Kalėdų ir Velykų proga) išmokamos iki vieno mėnesinio tarnybinio atlyginimo (be pareiginio priedo) dydžio šventinės premijos ir ne daugiau kaip kartą per metus iki vieno mėnesinio tarnybinio atlyginimo (be pareiginio priedo) dydžio premijos už pavyzdingą tarnybą, karį atestavus puikiai, labai gerai ar gerai.
  • Kariai taip pat gali būti apdovanojami piniginėmis premijomis ar vardinėmis dovanomis už ypatingą pasižymėjimą tarnyboje.

 

 

Išeitinės premijos

 

Išleidžiami į atsargą kariai savanoriai ar kiti aktyviojo rezervo kariai, pavyzdingai ištarnavę krašto apsaugos sistemoje ne mažiau kaip 5 metus ir sukakę ribinį tarnybos aktyviajame rezerve amžių, premijuojami už pavyzdingą tarnybą:

◦ ištarnavusiems nuo 5 iki 10 metų mokama iki 2 Vyriausybės nustatytų tarnybą rezerve atliekančio kario mėnesinių tarnybinių atlyginimų dydžio premija;
◦ ištarnavusiems daugiau kaip 10 metų – iki 3 Vyriausybės nustatytų tarnybą rezerve atliekančio kario mėnesinių tarnybinių atlyginimų dydžio premija.

 

Pastaba. Dėl ribotų finansinių galimybių premijų mokėjimas profesinės karo tarnybos kariams yra sustabdytas. Išimtis taikoma, t.y. premijos už ypatingą pasižymėjimą tarnyboje mokamos profesinės karo tarnybos kariams (kareiviams ir jūreiviams), ištarnavusiems profesinės karo tarnybos laikotarpį pagal pirmąją sudarytą profesinės karo tarnybos sutartį.

 

 

Informacija atnaujinta 2013.05.08
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. (8 5) 273 5673, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas pilieciuaptarnavimas@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media