Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
6
13
18
21 26
29 2

Prancūzijos ir Baltijos šalių seminare aptarti saugumo ir gynybos klausimai

2011.09.28
image

Rugsėjo 29-30 d. seminare Vilniuje atstovai iš Prancūzijos ir Baltijos šalių aptarė aktualiausius NATO ir Europos Sąjungos saugumo ir gynybos politikos klausimus.

 

Rugsėjo 29 d. renginio dalyvius pasveikino krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Fransua Lomonjė (Francois Laumonier).

 

Kasmetiniame Prancūzijos ir Baltijos šalių saugumo seminare daugiausia dėmesio bus skiriama tarptautinėms operacijoms ir partnerystėms, taip pat tokiems naujiems iššūkiams kaip kibernetinė gynyba, energetinis saugumas, revoliucijos arabų šalyse ir kt.

 

Į renginį planuoja atvykti apie 60 pareigūnų iš Prancūzijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos institucijų. Jame paprastai dalyvauja gynybos ministerijų atstovai, parlamentų nariai, diplomatai bei akademinė bendruomenė.

 

Seminarą jau šeštą kartą organizuoja Lietuvos krašto apsaugos ministerija kartu su Užsienio reikalų ministerija ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu. Šiemet jis vyks Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

 

VU TSPMI nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. (8 5) 273 5673, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas pilieciuaptarnavimas@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media