Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
6
13
18
21 26
29 2

Krašto apsaugos ministras dalyvaus Euroatlantinės partnerystės tarybos gynybos ministrų susitikime

2001.12.17
Gruodžio 17 d. krašto apsaugos ministras Linas Linkevičius išvyko į Briuselį dalyvauti NATO Euroatlantinės partnerystės tarybos gynybos ministrų susitikime.
46 šalių gynybos ministrai aptars vykstančią antiteroristinę kampaniją, naujas bendradarbiavimo galimybes, priemones ir pajėgumus tarptautinėje kovoje prieš terorizmą. Taip pat bus kalbama, kaip plėtoti programos "Partnerystė taikos labui" projektus naujų grėsmių akivaizdoje.
Lietuvos krašto apsaugos ministro vizito programoje numatyta nemažai dvišalių susitikimų. L.Linkevičius su Graikijos gynybos ministru Yannos Papantoniou pasirašys dvišalį susitarimą dėl karinio bendradarbiavimo, su Rumunijos gynybos ministru Ioanu Mircea Pascu - susitarimą dėl įslaptintos karinės informacijos apsaugos.
Graikija bus 16 NATO šalis, su kuria Lietuva pasirašys karinio bendradarbiavimo sutartį.
L.Linkevičius taip pat susitiks su neseniai paskirta Norvegijos gynybos ministre Kristina Krohn Devold, Lenkijos gynybos ministru Jerzy Szmajdzinskiu, Danijos gynybos ministru Svendu Aage Jensby, Švedijos gynybos ministru Bjornu von Sydowu.
Į Vilnių ministras L.Linkevičius grįš ketvirtadienį.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. (8 5) 273 5673, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas pilieciuaptarnavimas@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media